Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
8,8 Výborné 16 recenzí

Petrohrad, letecký poznávací zájezd

PETROHRAD • PUŠKIN • PETRODVORCE • MANOR BOGOSLOVKA

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
polopenze Na osobu / Na zájezd 3300
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 7500
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Vídně a z Prahy do Petrohradu, (předpokládaný odlet z Prahy 11:20, z Vídně 11:30) po příletu transfer do hotelu, ubytování.

2. den

Dopoledne okružní jízda k seznámení s Petrohradem – Něvský prospekt, Kazaňská katedrála, Palácové náměstí se Zimním palácem, Katedrála sv. Izáka, Vasiljevski ostrov, Martovo pole a na závěr zastávka u jednoho z nejkrásnějších klášterů Smolnyj. Odpoledne návštěva jednoho z nejslavnějších světových muzeí, Ermitáže. Rozsáhlé sbírky se nacházejí v pěti historických budovách, z nichž nejvýznamnější je bývalé sídlo ruských carů Zimní palác. Vedle rozsáhlých sbírek ze starého Egypta, Orientu i antického Řecka můžete obdivovat i bohatou obrazárnu, ve které nechybí ani díla Leonarda da Vinci, Raphaela nebo sbírka francouzských impresionistů. Po prohlídce procházka centrem Petrohradu ke kostelu Spasitele na krvi s nádhernými barevnými kopulemi, podél kanálů protínajících město a po nejvýznamnější třídě města, Něvském prospektu. Návrat do hotelu městskou dopravou.

3. den:

Po snídani návštěva katedrály sv. Izáka a dále projížďka lodí po kanálech i po řece Něvě. Okolo poledne odjezd do městečka Puškin u Petrohradu, původním jménem Carskoje Selo, jehož parky a paláce nechaly zbudovat Alžběta a Kateřina Veliká. Prohlédneme si jedinečný palác Kateřiny II. Veliké - mistrovské barokní dílo, které bylo nedávno kompletně rekonstruováno do původní podoby včetně světoznámé Jantarové komnaty. Večer návrat do hotelu. V nočních hodinách vyrazíme k řece Něvě na otevírání mostů, které patří k nejzajímavějším atrakcím města.

4. den:

Po snídani se vydáme k prohlídce grandiózního paláce a parku Petrodvorce, letní rezidence Petra Velikého, jejímž srdcem je Velká kaskádová vodní třída. V parku na útesu nad Finským zálivem se nachází nejimpozantnější soustava vodotrysků na světě, kterými tryská 30.000 litrů vody za sekundu. Často bývá srovnávána s fontánami ve Versailles, které ale podle řady návštěvníků zdaleka předčí. K návštěvě Petrodvorců ale neodmyslitelně patří také návštěva paláců, které dokumentují bohatství a okázalost ruských císařů. Uvidíme interiéry bohatě zdobené zlatem, mramorem a zrcadly. Po prohlídce odjezd do Něvského lesního parku k jedné z nejzajímavějších dřevěných staveb ruské architektury, komplexu Manor Bogoslovka s unikátním dřevěným kostelem s typickými cibulovitými věžemi. Večer návrat do hotelu.

5. den:

Návštěva Petropavlovské pevnosti vystavěné na prvním osídleném ostrově města. Součástí pevnosti je řada muzeí dokumentujících historii Petrohradu i katedrála sv. Petra a Pavla, nejvyšší budova ve městě, s hrobkami ruských císařů včetně Patra Velikého. Možnost návštěvy kazemat, muzea miniatur, muzea mučení či procházek rozsáhlým areálem pevnosti. Po prohlídce přejezd k řece Něvě, kde po generální opravě opět kotví slavný křižník Aurora, který dnes slouží jako muzeum a patří k nejnavštěvovanějším turistickým atrakcím Petrohradu. Odpoledne individuální volno k rozloučení s Petrohradem, nákupům apod. Možnost návštěvy nejkrásnějšího chrámu Spasitele na krvi vyzdobeného mozaikami, parku s rodným domem Petra I., Ruského muzea apod. Individuálně návrat do hotelu.

6. den:

Ráno transfer na letiště, odlet zpět do Vídně (předpokládaný přílet 10:40) a do Prahy (předpokládaný přílet 17:00) .

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu do Petrohradu a zpět
• letištní taxy
• transfery letiště – hotel a zpět
• dopravu autokarem po Petrohradu a okolí
• projížďku lodí po kanálech a řece Něvě
• 5x ubytování ve 3-4* hotelu
• 5x snídaně
• služby místního průvodce
• služby českého průvodce

Příplatky

• 5x večeře v hotelu 3.300 Kč
• jednolůžkový pokoj 7.500 Kč
• transfer Brno-Praha/Vídeň-Brno 800 Kč
• skupinové turistické vízum do Ruska 1.990 Kč

Předpokládaná částka na vstupy 120 €.

Doprava

Doprava do Ruska je zajištěna leteckou společností ČSA

Předpokládaný letový řád (místní časy):

Praha - Petrohrad 11:20-14:45, Vídeň - Petrohrad 11:30 - 15:00

Petrohrad - Praha 15:30-17:00, Petrohrad - Vídeň 8:55 - 10:40


Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.


V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg
a jedno příruční zavazadlo do 8 kg.


(Rozměry příručního zavazadla - max. 55x40x20 cm)

(Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm.)

Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 1.6.2016
V neděli jsme se vrátili s manželkou se zájezdu do Petrohradu s Vaší CK a byli jsme nadšeni. Vše bylo pervektní, včetně organizace, ubytování a průvodkyně. Děkujeme moc za překrásný zájezd. manželé Köhlerovi

Mail doručen: 1.6.2016
Dobrý den, chtěl bych poděkovat za přenádherný zážitek, kterým byl zájezd s Vaší kanceláří do Petrohradu. Program byl perfektně zařízen a naplánován. Rodilá průvodkyně byla velice příjemná paní a zároveň nevyčerpatelná studna informací. Zvlášť bych chtěl pochválit naší (Vaší) delegátku, paní Ivu Pelcovou. Její přístup byl naprosto profesionální a navíc vše řešila s milým úsměvem a lidskou tváří (rozhodně nejlepší delegátka, se kterou jsem zatím cestoval). Ještě jednou moc děkuji za mě i moji ženu. S pozdravem Luža

Mail doručen: 15.7.2014
Vážený pane vedoucí CK, chtěla bych poděkovat za vzorné zajištění zájezdu do Petrohradu v termínu 8. - 13.7.2014. Byl bezchybně zorganizován jak Vaším průvodcem paní Ivou Pelcovou, tak i ruskou průvodkyní Emilií. Prostě super zájezd, podtržen krásami Petrohradu. Všem vřele doporučím. Děkuji Milena Hnízdová.

Mail doručen: 7.8.2018
Dobrý den pane řediteli,
ve dnech 24. - 29. 7. 2018 jsme byli s manželem s Vaší cestovní kanceláří v Petrohradě.
Chtěla bych velice poděkovat naším průvodkyním paní Ivě Pelcové, která nás doprovázela po celou dobu našeho pobytu a paní Lídii, která se nám věnovala v Petrohradě.
Byly obě vždy naprosto úžasné - profesionální, diplomatické, kultivované, báječné, lidské, milé dámy. Málokdy se nám stalo, abychom byli se službami průvodkyň jednotně všichni v zájezdu takto spokojeni, ba přímo nadšeni. Možná jste již obdrželi a poděkování i od jiných účastníků. Oceňovali jsme trpělivost a péči s jakou se nám vždy obě průvodkyně nepřetržitě věnovaly. Pokaždé mile a vstřícně v náš prospěch řešily, co bylo třeba. Také jejich znalosti daleko předčily naše očekávání. Zajímavě a poutavě vyprávěly o životě v Petrohradě jak historickém, tak současném.
Ještě jednou vyřiďte, prosím, veliký dík oběma těmto dámám. Bylo nám opravdu velkým potěšením cestovat s Vaší cestovní kanceláří.
Mějte se báječně a někdy příště na shledanouJ!
Jitka a Hynek Kloboučníkovi

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 8,5 Strava 7,9 Delegát 9,5 Doprava 9,2

Jana Doňková - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (24.07.2018 - 29.07.2018)
Hodnoceno: 16.09.2018

Hotel 9 Strava 9 Delegát 10 Doprava 5

Zájezd do Petrohradu splnil naše očekávání, velice se nám líbil. Naše průvodkyně, paní Pelcová a paní Lýdie byly na vysoké profesionální úrovni, drobné problémy zvládaly s přehledem. Toto však nemůžeme říci o službách, které poskytla společnost ČSA. Je dobré o tom informovat účastníky dalších zájezdů předem, zvláště:
= že jde o tzv. " hladový let", kdy pití nebo jídlo na palubě letadla se pouze za nemalý peníz prodává ( informovaní měli jídlo
a pití nabaleno s sebou)
= při odbavování na letišti v Praze jsme nedostali s manželem sedadla v letadle vedle sebe ze zdůvodněním, že sedadla
rozděluje počítač ( ! )... při cestování s jinými leteckými společnostmi jsme toto zatím nezažili ....

Lubomír Hofírek - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (29.05.2018 - 03.06.2018)
Hodnoceno: 10.06.2018

Hotel 8 Strava 6 Delegát 10 Doprava 9

Personál hotelu Bristol časově nezvládal každodenní nápor 2 skupin ( celkem cca 80 lidí) turistů, kteří se měli během 1 hodiny nasnídat a navečeřet. Vzniklé problémy byly zvládnuty hlavně zásluhou skvělé průvodkyně, která se značnou mírou zasloužila o dobrou náladu během časově náročného poznávacího zájezdu.

Renata Šlampová - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (29.05.2018 - 03.06.2018)
Hodnoceno: 08.06.2018

Hotel 9 Strava 9 Delegát 10 Doprava 10

Květuše Hrubá - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (29.05.2018 - 03.06.2018)
Hodnoceno: 06.06.2018

Hotel 6 Strava 3 Delegát 8 Doprava 10

Kulturní dojem na výbornou, ruská průvodkyně excelentní, organizace hotelu Bristol katastrofická.
Celkově děkujeme za splnění garantovaných podmínek, pohodlné zvládnutí i účastníky se zdravotními problémy (diabetici).
Květuše Hrubá

Alena Hradilová - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (29.05.2018 - 03.06.2018)
Hodnoceno: 05.06.2018

Hotel 8 Strava 7 Delegát 10 Doprava 9

Paní Anička i Marina byly skvělé, velmi dobře připravené a ochotné vždy poradit a pomoci. Díky

Jitka Pokorná - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (29.05.2018 - 03.06.2018)
Hodnoceno: 05.06.2018

Hotel 9 Strava 3 Delegát 9 Doprava 9

Hotel byl daleko od centra. Jídlo v restauraci - snídaně, pokud by je paní Anička nehonila, tak snídáme asi do dneška (začala snídaně, na kterou byla 1/2h a nebyly sklenice, nešel kávovar - teprve nahřívali vodu, nebyly lžičky apod). Doporučovala bych změnit hotel. Jinak služby dobré. průvodce rovněž, průvodkyně ruská Marina perfektní.
Zdraví J.Pokorná

Milan Mlateček - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (29.05.2018 - 03.06.2018)
Hodnoceno: 05.06.2018

Hotel 9 Strava 8 Delegát 10 Doprava 10

Vrátili jsme se ze zájezdu do Petrohradu s Vaší CK. Petrohrad je nádherné město plné památek, které stojí za to vidět. Přidáme-li k tomu vynikající rodilou průvodkyni Marinu, která nás zasvěcovala do historie města, a skvělou delegátku paní Aničku, která vždy vyřešila všechny drobné potíže v náš prospěch a skvěle se o nás starala, jsme s tímto zájezdem opravdu spokojeni a městem samým nadšeni. Určitě tento zájezd s Vaší CK budeme doporučovat svým přátelům.
Děkujeme a s pozdravem manželé Mlatečkovi

Eva Šritrová - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (29.05.2018 - 03.06.2018)
Hodnoceno: 05.06.2018

Hotel 8 Strava 8 Delegát 10 Doprava 10

Problém pouze při podávání snídaní, na pokoji nám neměnili ručníky. Celkově hodnotíme zájezd (průvodce, program, ruská delegátka, doprava) velmi dobře, jak jinak.

Irena Zahradníková - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (29.05.2018 - 03.06.2018)
Hodnoceno: 05.06.2018

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Ubytování velmi dobré, jen lokalita velmi rušná silnice. Bez špuntů do uší se nedalo spát. Strava velmi dobrá, kromě nedorozumění s počtem večeří a jedním menu. Dopravu asi nelze řešit jinak, je to zdlouhavé - dva celé dny jen cesta. Po městě i okolí jízda busem je také zdlouhavá, ale nevím, jak jinak. Nemám s tím zkušenosti. Průvodkyně byly obě skvělé, Anička i Marina. Za ně velký dík.

Jiří Háva - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (25.07.2017 - 30.07.2017)
Hodnoceno: 13.09.2017

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Rádi bychom touto cestou poděkovali CK Emma za to, že vše proběhlo bez problémů. Se zájezdem jsme byli velice spokojeni, obě průvodkyně, Anička i Jevgenija, byly výborné, věnovaly se nám maximálně. Petrohrad je nádherné a čisté město, plné památek a určitě bychom se tam rádi znovu podívali. Zájezd do Petrohradu s CK Emma můžeme jedině doporučit. Ještě jednou děkujeme.

Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení

Video

Petrohrad

Pobaltí, Petrohrad a Finsko - autobusem

autokarem
snídaně
od 18 990,-
Estonsko - Tallinn

Litva, Lotyšsko, Estonsko

Praha letecky
snídaně polopenze
od 25 990,-
Nově zařazeno v naší nabídce !