Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
8,9 Výborné 19 recenzí

Petrohrad, letecký poznávací zájezd

PETROHRAD • PUŠKIN • PETRODVORCE • MANOR BOGOSLOVKA

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
polopenze Na osobu / Na zájezd 3300
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 7500
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín snídaně
23.07.2019 - 28.07.2019 24 990,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Vídně a z Prahy do Petrohradu, (předpokládaný odlet z Prahy 11:20, z Vídně 11:30) po příletu transfer do hotelu, ubytování.

2. den

Dopoledne okružní jízda k seznámení s Petrohradem – Něvský prospekt, Kazaňská katedrála, Palácové náměstí se Zimním palácem, Katedrála sv. Izáka, Vasiljevski ostrov, Martovo pole a na závěr zastávka u jednoho z nejkrásnějších klášterů Smolnyj. Odpoledne návštěva jednoho z nejslavnějších světových muzeí, Ermitáže. Rozsáhlé sbírky se nacházejí v pěti historických budovách, z nichž nejvýznamnější je bývalé sídlo ruských carů Zimní palác. Vedle rozsáhlých sbírek ze starého Egypta, Orientu i antického Řecka můžete obdivovat i bohatou obrazárnu, ve které nechybí ani díla Leonarda da Vinci, Raphaela nebo sbírka francouzských impresionistů. Po prohlídce procházka centrem Petrohradu ke kostelu Spasitele na krvi s nádhernými barevnými kopulemi, podél kanálů protínajících město a po nejvýznamnější třídě města, Něvském prospektu. Návrat do hotelu městskou dopravou.

3. den:

Po snídani návštěva katedrály sv. Izáka a dále projížďka lodí po kanálech i po řece Něvě. Okolo poledne odjezd do městečka Puškin u Petrohradu, původním jménem Carskoje Selo, jehož parky a paláce nechaly zbudovat Alžběta a Kateřina Veliká. Prohlédneme si jedinečný palác Kateřiny II. Veliké - mistrovské barokní dílo, které bylo nedávno kompletně rekonstruováno do původní podoby včetně světoznámé Jantarové komnaty. Večer návrat do hotelu. V nočních hodinách vyrazíme k řece Něvě na otevírání mostů, které patří k nejzajímavějším atrakcím města.

4. den:

Po snídani se vydáme k prohlídce grandiózního paláce a parku Petrodvorce, letní rezidence Petra Velikého, jejímž srdcem je Velká kaskádová vodní třída. V parku na útesu nad Finským zálivem se nachází nejimpozantnější soustava vodotrysků na světě, kterými tryská 30.000 litrů vody za sekundu. Často bývá srovnávána s fontánami ve Versailles, které ale podle řady návštěvníků zdaleka předčí. K návštěvě Petrodvorců ale neodmyslitelně patří také návštěva paláců, které dokumentují bohatství a okázalost ruských císařů. Uvidíme interiéry bohatě zdobené zlatem, mramorem a zrcadly. Po prohlídce odjezd do Něvského lesního parku k jedné z nejzajímavějších dřevěných staveb ruské architektury, komplexu Manor Bogoslovka s unikátním dřevěným kostelem s typickými cibulovitými věžemi. Večer návrat do hotelu.

5. den:

Návštěva Petropavlovské pevnosti vystavěné na prvním osídleném ostrově města. Součástí pevnosti je řada muzeí dokumentujících historii Petrohradu i katedrála sv. Petra a Pavla, nejvyšší budova ve městě, s hrobkami ruských císařů včetně Patra Velikého. Možnost návštěvy kazemat, muzea miniatur, muzea mučení či procházek rozsáhlým areálem pevnosti. Po prohlídce přejezd k řece Něvě, kde po generální opravě opět kotví slavný křižník Aurora, který dnes slouží jako muzeum a patří k nejnavštěvovanějším turistickým atrakcím Petrohradu. Odpoledne individuální volno k rozloučení s Petrohradem, nákupům apod. Možnost návštěvy nejkrásnějšího chrámu Spasitele na krvi vyzdobeného mozaikami, parku s rodným domem Petra I., Ruského muzea apod. Individuálně návrat do hotelu.

6. den:

Ráno transfer na letiště, odlet zpět do Vídně (předpokládaný přílet 10:40) a do Prahy (předpokládaný přílet 17:00) .

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu do Petrohradu a zpět
• letištní taxy
• transfery letiště – hotel a zpět
• dopravu autokarem po Petrohradu a okolí
• projížďku lodí po kanálech a řece Něvě
• 5x ubytování ve 3-4* hotelu
• 5x snídaně
• služby místního průvodce
• služby českého průvodce

Příplatky

• 5x večeře v hotelu 3.300 Kč
• jednolůžkový pokoj 7.500 Kč
• transfer Brno-Praha/Vídeň-Brno 800 Kč
• skupinové turistické vízum do Ruska 1.990 Kč

Předpokládaná částka na vstupy 120 €.

Doprava

Doprava do Ruska je zajištěna leteckou společností ČSA

Předpokládaný letový řád (místní časy):

Praha - Petrohrad 11:20-14:45, Vídeň - Petrohrad 11:30 - 15:00

Petrohrad - Praha 15:30-17:00, Petrohrad - Vídeň 8:55 - 10:40


Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.


V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg
a jedno příruční zavazadlo do 8 kg.


(Rozměry příručního zavazadla - max. 55x40x20 cm)

(Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm.)

Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 1.6.2016
V neděli jsme se vrátili s manželkou se zájezdu do Petrohradu s Vaší CK a byli jsme nadšeni. Vše bylo pervektní, včetně organizace, ubytování a průvodkyně. Děkujeme moc za překrásný zájezd. manželé Köhlerovi

Mail doručen: 1.6.2016
Dobrý den, chtěl bych poděkovat za přenádherný zážitek, kterým byl zájezd s Vaší kanceláří do Petrohradu. Program byl perfektně zařízen a naplánován. Rodilá průvodkyně byla velice příjemná paní a zároveň nevyčerpatelná studna informací. Zvlášť bych chtěl pochválit naší (Vaší) delegátku, paní Ivu Pelcovou. Její přístup byl naprosto profesionální a navíc vše řešila s milým úsměvem a lidskou tváří (rozhodně nejlepší delegátka, se kterou jsem zatím cestoval). Ještě jednou moc děkuji za mě i moji ženu. S pozdravem Luža

Mail doručen: 15.7.2014
Vážený pane vedoucí CK, chtěla bych poděkovat za vzorné zajištění zájezdu do Petrohradu v termínu 8. - 13.7.2014. Byl bezchybně zorganizován jak Vaším průvodcem paní Ivou Pelcovou, tak i ruskou průvodkyní Emilií. Prostě super zájezd, podtržen krásami Petrohradu. Všem vřele doporučím. Děkuji Milena Hnízdová.

Mail doručen: 7.8.2018
Dobrý den pane řediteli,
ve dnech 24. - 29. 7. 2018 jsme byli s manželem s Vaší cestovní kanceláří v Petrohradě.
Chtěla bych velice poděkovat naším průvodkyním paní Ivě Pelcové, která nás doprovázela po celou dobu našeho pobytu a paní Lídii, která se nám věnovala v Petrohradě.
Byly obě vždy naprosto úžasné - profesionální, diplomatické, kultivované, báječné, lidské, milé dámy. Málokdy se nám stalo, abychom byli se službami průvodkyň jednotně všichni v zájezdu takto spokojeni, ba přímo nadšeni. Možná jste již obdrželi a poděkování i od jiných účastníků. Oceňovali jsme trpělivost a péči s jakou se nám vždy obě průvodkyně nepřetržitě věnovaly. Pokaždé mile a vstřícně v náš prospěch řešily, co bylo třeba. Také jejich znalosti daleko předčily naše očekávání. Zajímavě a poutavě vyprávěly o životě v Petrohradě jak historickém, tak současném.
Ještě jednou vyřiďte, prosím, veliký dík oběma těmto dámám. Bylo nám opravdu velkým potěšením cestovat s Vaší cestovní kanceláří.
Mějte se báječně a někdy příště na shledanouJ!
Jitka a Hynek Kloboučníkovi

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 8,7 Strava 7,9 Delegát 9,6 Doprava 9,3

František Šubert - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (28.05.2019 - 02.06.2019)
Hodnoceno: 19.06.2019

Hotel 10 Strava 8 Delegát 10 Doprava 10

Dana Chládková - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (28.05.2019 - 02.06.2019)
Hodnoceno: 19.06.2019

Hotel 10 Strava 8 Delegát 10 Doprava 10

Poznávací zájezd do Petrohradu byl nad má očekávání obě průvodkyně, Iva Pelcová a paní Světlana, byly skvělé. Organizace návštěv jednotlivých památek a celý program zájezdu byl promyšleně naplánován. Díky paní Svěltaně jsem se dozvěděla zajímavé věci o historii Petrohradu, o kterých jsem v žádném knižním průvodci nečetla. Vše ještě umocnila skutečnost, že ubytování bylo opravdu v centru města cca 5-10 minut pěší chůze od Zimního palace a téměř na Něvském prospektu. Hotel i hotelové služby na standardní úrovni. Děkuji celému týmu CK za nezapomenutelný zážitek.
Dana Chládková

Marcela Karmazínová - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (28.05.2019 - 02.06.2019)
Hodnoceno: 18.06.2019

Hotel 10 Strava 8 Delegát 10 Doprava 10

Dobrý den, děkujeme za úžasnou dovolenou, všechno bylo perfektní, ale Vaše delegátka, a paní která nás prováděla v Petrohradě, tak ty byly na obrovskou jedničku s hvězdičkou. Ještě jednou děkujeme. Karmazínovi

Jana Doňková - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (24.07.2018 - 29.07.2018)
Hodnoceno: 16.09.2018

Hotel 9 Strava 9 Delegát 10 Doprava 5

Zájezd do Petrohradu splnil naše očekávání, velice se nám líbil. Naše průvodkyně, paní Pelcová a paní Lýdie byly na vysoké profesionální úrovni, drobné problémy zvládaly s přehledem. Toto však nemůžeme říci o službách, které poskytla společnost ČSA. Je dobré o tom informovat účastníky dalších zájezdů předem, zvláště:
= že jde o tzv. " hladový let", kdy pití nebo jídlo na palubě letadla se pouze za nemalý peníz prodává ( informovaní měli jídlo
a pití nabaleno s sebou)
= při odbavování na letišti v Praze jsme nedostali s manželem sedadla v letadle vedle sebe ze zdůvodněním, že sedadla
rozděluje počítač ( ! )... při cestování s jinými leteckými společnostmi jsme toto zatím nezažili ....

Lubomír Hofírek - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (29.05.2018 - 03.06.2018)
Hodnoceno: 10.06.2018

Hotel 8 Strava 6 Delegát 10 Doprava 9

Personál hotelu Bristol časově nezvládal každodenní nápor 2 skupin ( celkem cca 80 lidí) turistů, kteří se měli během 1 hodiny nasnídat a navečeřet. Vzniklé problémy byly zvládnuty hlavně zásluhou skvělé průvodkyně, která se značnou mírou zasloužila o dobrou náladu během časově náročného poznávacího zájezdu.

Renata Šlampová - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (29.05.2018 - 03.06.2018)
Hodnoceno: 08.06.2018

Hotel 9 Strava 9 Delegát 10 Doprava 10

Květuše Hrubá - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (29.05.2018 - 03.06.2018)
Hodnoceno: 06.06.2018

Hotel 6 Strava 3 Delegát 8 Doprava 10

Kulturní dojem na výbornou, ruská průvodkyně excelentní, organizace hotelu Bristol katastrofická.
Celkově děkujeme za splnění garantovaných podmínek, pohodlné zvládnutí i účastníky se zdravotními problémy (diabetici).
Květuše Hrubá

Alena Hradilová - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (29.05.2018 - 03.06.2018)
Hodnoceno: 05.06.2018

Hotel 8 Strava 7 Delegát 10 Doprava 9

Paní Anička i Marina byly skvělé, velmi dobře připravené a ochotné vždy poradit a pomoci. Díky

Jitka Pokorná - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (29.05.2018 - 03.06.2018)
Hodnoceno: 05.06.2018

Hotel 9 Strava 3 Delegát 9 Doprava 9

Hotel byl daleko od centra. Jídlo v restauraci - snídaně, pokud by je paní Anička nehonila, tak snídáme asi do dneška (začala snídaně, na kterou byla 1/2h a nebyly sklenice, nešel kávovar - teprve nahřívali vodu, nebyly lžičky apod). Doporučovala bych změnit hotel. Jinak služby dobré. průvodce rovněž, průvodkyně ruská Marina perfektní.
Zdraví J.Pokorná

Milan Mlateček - Petrohrad, letecký poznávací zájezd (29.05.2018 - 03.06.2018)
Hodnoceno: 05.06.2018

Hotel 9 Strava 8 Delegát 10 Doprava 10

Vrátili jsme se ze zájezdu do Petrohradu s Vaší CK. Petrohrad je nádherné město plné památek, které stojí za to vidět. Přidáme-li k tomu vynikající rodilou průvodkyni Marinu, která nás zasvěcovala do historie města, a skvělou delegátku paní Aničku, která vždy vyřešila všechny drobné potíže v náš prospěch a skvěle se o nás starala, jsme s tímto zájezdem opravdu spokojeni a městem samým nadšeni. Určitě tento zájezd s Vaší CK budeme doporučovat svým přátelům.
Děkujeme a s pozdravem manželé Mlatečkovi

Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení

Video