Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Rusko

- 
- 
Nebyly nalezeny žádné zájezdy
Více o destinaci

Rusko, dalším oficiálním názvem Ruská federace, rozlohou je to největší stát světa. Zahrnuje značnou část východní Evropy a téměř celou severní Asii, sahá až k Ochotskému a Beringovu moři.. Na západě hraničí s pobaltskými republikami a Baltským mořem na východě pak s Tichým oceánem. Ruskou federaci obklopují moře tří světových oceánů - Severního ledového oceánu, Tichého oceánu, Atlantického oceánu. Reliéf je převážně rovinatý, mimo pohoří Ural, které tvoří hranici mezi evropským Ruskem a Sibiří, a Kavkaz,který je považován za jedno z nejkrásnějších pohoří, kraluje mu hora Elbrus. V centrální Asii se zvedá široký horský systém Altaj. Na východ od Uralu leží jedna z největších nížin světa Západosibiřská rovina. Kamčatka je mystickou krajinou s řadou termálních pramenů a tryskajících gejzírů, je to nejaktivnější vulkanická oblast světa. Jezero Bajkal s hloubkou 1637 m ve východní Sibiři představuje největší zásobárnu sladké vody na světě a zároveň jedinečný ekosystém.


S počtem 145,5 milionů obyvatel je Ruská federace devátá nejlidnatější země na světě. Hlavním městem je Moskva, která je s více než 11 miliony obyvatel jedním z největších měst světa a ekonomicky výrazně převyšuje zbytek Ruska. Pětimilionový Petrohrad, někdejší hlavní město, je především centrem umění, kultury a turismu.Dalšími významnějšími městy jsou Jekatěrinburg, Novosibirsk, Samara, Volgograd, Omsk, Nižnij Novgorod, Vladivostok, Rostov, Krasnodar a dále Archangelsk a Murmansk, který je největším městem za severním polárním kruhem. Historickými památkami kromě Moskvy a Petrohradu a povolžských měst vyniká tzv. Zlatý kruh Ruska - prstenec historických měst v okolí Moskvy. Rekreačním centrem je Soči s písečnými plážemi, dějiště zimních olympijských her 2014. Transibiřská magistrála se řadí mezi největší technická díla 20. století. Spojuje Moskvu s Vladivostokem, jízda trvá 164 hodin a projedete napříč dvěma kontinenty.